PRVI OVOGODIŠNJI SNIJEG: ŠETNJA KROZ PRIJEDOR – FOTO

prijedor-2januar-prvi snijeg (1)Drugi dan 2016. godine donio je na području grada Prijedora i prvi ovogodišnji snijeg koji je počeo da pada u popodnevnim časovima.

Do kasnih večernjih časova bilo ga je skoro 10 centimetara i „zabijelio“ je sve oko nas.

Naravno, snijegu su se najviše obradovala djeca, ali su padavine zabrinule većinu vozača.

Zimske službe su na ulicama i putevima na području grada i rade svoj posao.

Da li ih je novi snijeg iznenadio, ostavljamo našim čitaocima da sami procijene prema onome što vide u svojim naseljima.

Onima koji su šetali glavnom prijedorskom ulicom bilo je lijepo jer, kako reče jedan stariji sugrađanin kojeg smo sreli, „nema ništa ljepše nego šetati se po snijegu, a on škripi pod nogama“.

Tekst i foto – Aleksandar Drakulić – www.prijedordanas.com
Foto – Kristijan Vujčić

prijedor-2januar-prvi snijeg (2) prijedor-2januar-prvi snijeg (3) prijedor-2januar-prvi snijeg (4) prijedor-2januar-prvi snijeg (5) prijedor-2januar-prvi snijeg (6) prijedor-2januar-prvi snijeg (7) prijedor-2januar-prvi snijeg (8) prijedor-2januar-prvi snijeg (9) prijedor-2januar-prvi snijeg (10) prijedor-2januar-prvi snijeg (11) prijedor-2januar-prvi snijeg (12) prijedor-2januar-prvi snijeg (13) prijedor-2januar-prvi snijeg (14) prijedor-2januar-prvi snijeg (15) prijedor-2januar-prvi snijeg (16) prijedor-2januar-prvi snijeg (17) prijedor-2januar-prvi snijeg (18) prijedor-2januar-prvi snijeg (19) prijedor-2januar-prvi snijeg (20) prijedor-2januar-prvi snijeg (21) prijedor-2januar-prvi snijeg (22) prijedor-2januar-prvi snijeg (23) prijedor-2januar-prvi snijeg (24) prijedor-2januar-prvi snijeg (25) prijedor-2januar-prvi snijeg (26) prijedor-2januar-prvi snijeg (27) prijedor-2januar-prvi snijeg (28) prijedor-2januar-prvi snijeg (29) prijedor-2januar-prvi snijeg (30)

FENOMENALAN BELI PRIZOR Ovako se Bosanac zabavlja ... Zima je za mnoge stanovnike BiH najlepše godišnje doba. Vole belo, ne boje se minusa i mogu da daju mašti na volju, kada razmišljaju o tome kako da se...
FOTO DANA: SNIJEG NA KOZARI Neuobičajene vremenske prilike za ovo doba godine donijele su nove snježne padavine u našim krajevima.Tako je jutros bilo i na Kozari.Ko se za...
PROLJEĆNI SNIJEG NA KOZARI – FOTO Iako je proljeće kalendarski stiglo u nedjelju, po vremenu kakvo je danas na području Prijedora i Potkozarja, reklo bi se da je počela zima.Naime,...
PRIJEDORSKI SNJEŠKO BIJELIĆ „DELIJA“ SLAVI TITULU ... Velike količine snježnih padavina obradovale su naše najmlađe sugrađane, ljubitelje skijanja, ali i sve one koji imaju interesantne ideje za pravljenj...
FOTO DANA: ČIŠĆENJE SNIJEGA UZ PAROLU „SNAĐI SE“... Brojni Prijedorčani jutros su prvo morali dobro „zasukati rukave“, dohvatiti se metle i lopate, počistiti snijeg ispred svojih vrata i u dvorištima, d...
ŠETNJA KROZ PRIJEDOR NAKON PRVOG SNIJEGA – FOTO Prijedor je juče dočekao prvi snijeg ove jeseni.Nakon kiše koja je padala više časova, uslijedio je snijeg pa se i naš grad „zabijelio“.Istini...
Posted in Društvo Tagged with: ,