NOVOGODIŠNJE PRIREDBE UČENIKA – FOTO

srna-novogodisnje priredbe (1)Osnovna škola “Branko Radičević” iz Petrova kod Prijedora poklonila je danas novogodišnje paketiće svim učenicima od prvog do petog razreda, rekla je direktor ove obrazovne ustanove Milosava Pranić.

“Ovo je manifestacija `Dan dječije radosti` i uz pomoć fabrike keksa `Mira` iz Prijedora i `Vitinke` iz Kozluka uspjeli smo obezbijediti novogodišnje paketiće za sve đake od prvog do petog razreda u centralnoj i u područnim školama, kao i djeci naših radnika”, rekla je Pranićeva novinarima u Prijedoru.

U centralnoj i dvije područne škole ima ukupno 121 đak od prvog do petog razreda, a prethodno su sva djeca koja idu u ove škole dobila i paketiće od Hrišćansko-humanitarnog udruženja “Hljeb života” Prijedor.

U prigodnom novogodišnjem programu učestvovali su učenici i nastavnici više različitih sekcija ove seoske škole, kao i glumci Pozorišta Prijedor koji su za mališane izveli predstavu o Crvenkapici i Zloćku.

I OŠ “Ćirilo i Metodije” iz Trnopolja kod Prijedora priredila je prigodan program za štićenike Doma za starija lica “San” u Gornjim Garevcima, a Dom je za sve učenike područnih odjeljenja ove škole obezbijedio novogodišnje paketiće.

“Ovim se nastavlja uspješno započeta saradnja između naše škole i staračkog doma”, rekao je direktor ove škole Zdravko Janković.

SRNA

srna-novogodisnje priredbe (2) srna-novogodisnje priredbe (3)

ZAVRŠENA REKONSTRUKCIJA OSNOVNE ŠKOLE “BRANK... Na zgradu Osnovne škole "Branko Radičević" u Petrovu/Ćeli kod Prijedora postavljena je nova fasada, a projekat vrijedan 105.000 KM finansirala je EU p...
SVJETSKI DAN VODA: UČENICIMA PODIJELJEN EDUKATIVNI... Predstavnici prijedorske kancelarije Javne ustanove "Vode Srpske" uručili su danas edukativni materijal učenicima Osnovne škole "Branko Ćopić" iz Prij...
OŠ „DESANKA MAKSIMOVIĆ“: DOBRI REZULTATI ALI SVE M... Osnovna škola „Desanka Maksimović“ nalazi se u samom centru Prijedora.Kroz ovu školu su prošle generacije učenika, postižu dobre rezultate u nasta...
UČENICIMA U ZUBINOM POTOKU URUČENI POKLONI IZ PRIJ... Učenicima Osnovne škole "Jovan Cvijić" u Zubinom Potoku danas su uručeni božićni i novogodišnji paketići koje su im pripremili učenici istoimene škole...
SREDNJOŠKOLCI U BIH SAKUPILI 90.000 KM ZA PAKETIĆE... U organizaciji Mreže savjeta/vijeća učenika Bosne i Hercegovine (MreSVUBiH), uspješno je okončan projekat „Jedan slatkiš – jedno dijete“.Cilj ove ...
ZA DJECU NA KOSOVU I METOHIJI 1.100 PAKETIĆA: U BR... Članovi Odbora za pomoć Srbima sa Kosova i Metohije odvezli su danas za Kosovo i Metohiju oko 1.100 paketića za djecu na tom području, koje tradiciona...
Posted in Prijedor Tagged with: , , , ,