PRIJEDOR: PRIJEM ZA NAJBOLJE EKIPE PRVE POMOĆI NA REPUBLIČKOM NIVOU

srna-pavic-prijem za ekipe prve pomoci-Gradonačelnik Prijedora Marko Pavić upriličio je danas prijem za ekipe dvije prijedorske škole koje su pobijedile na republičkom takmičenju iz poznavanja prve pomoći i pokreta Crvenog krsta.

“Izuzetno mi je drago što su mladi ljudi zainteresovani za ovu djelatnost jer ovo je jedna podloga za volontere koji će se ubuduće baviti dobrovoljnim radom, i to ovim humanim, na korist naših sugrađana”, rekao je Pavić novinarima u Prijedoru nakon prijema.

Predsjednik Gradske organizacije Crvenog krsta Prijedor Zoran Veselinović podsjetio je da je ekipa Srednjoškolskog centra Prijedor osvojila prvo mjesto na republičkom takmičenju iz programa prve pomoći, a da je ekipa Osnovne škole “Desanka Maksimović” Prijedor osvojila prvo mjesto na republičkom takmičenju iz programa poznavanja pokreta Crvenog krsta.

“Pokazale su da naše škole, naš grad i naša organizacija prednjače u tim oblastima i iz godine u godinu ostvaruju znatne rezultate”, naveo je Veselinović.

On je naglasio da je značaj sekcija prve pomoći i u tome šte se među tim mladim ljudima regrutuju budući volonteri.

SRNA

DAN GRADA PRIJEDORA: PRIJEM ZA NAJBOLJE UČENIKE OS... Tradicionalnim prijemom za najbolje učenike prijedorskih osnovnih i srednjih škola danas su u gradu na Sani počele majske svečanosti - niz manifestaci...
GRADSKO TAKMIČENJE EKIPA PRVE POMOĆI: POBJEDNICI S... Gradska organizacija Crvenog krsta Prijedor bila je i ove godine organizator i domaćin gradskog takmičenja ekipa Prve pomoći uz realistički prikaz pov...
DAN REPUBLIKE-PAVIĆ: SRPSKA NIJE PRIJETNJA I NE TR... Gradonačelnik Prijedora Marko Pavić ocijenio je da je žalosno da u instituciji kao što je Ustavni sud BiH sjedi većina stranaca i da je takva većina d...
PRIJEM KOD GRADONAČELNIKA PAVIĆA POVODOM DANA REPU... Povodom Dana Republike, gradonačelnik Prijedora Marko Pavić organizovao je prijem za predstavnike gradske Boračke organizacije, Organizacije porodica ...
NOVOGODIŠNJI PRIJEM ZA NOVINARE-PAVIĆ: UMJESTO SEN... Gradonačelnik Prijedora Marko Pavić pozvao je danas novinare koji izvještavaju o Prijedoru da ne teže senzacijama i da nastave da prenose realnu sliku...
ZAJEDNICE ETAŽNIH VLASNIKA: RAŠČISTITI SA OSTACIMA... Gradonačelnik Prijedora Marko Pavić pozvao je sugrađane, koji su vlasnici stanova ili poslovnih prostora u stambenim zgradama, da uredno izmiruju svoj...
Posted in Društvo Tagged with: , , , , ,