RAZIGRANI PAS PREKINUO UTAKMICU RUDAR-PRIJEDORA I ŽELJEZNIČARA – FOTO – VIDEO

razigrani pas (1)Svojih „pet minuta slave“ na današnjem susretu između Rudar-Prijedora i Željezničara u okviru 14. kola Premijer lige BiH imao je i jedan pas mješanac.

Naime, simpatična životinja se prvi put „ušetala“ na igralište Gradskog stadiona iz pravca obližnjeg trgovačkog centra u 16. minuti pa je utakmica prekinuta.

Nakon kraćeg trčkaranja među igračima pas se našao iza gola domaćeg golmana Kozića, gdje se kratko zadržao, pa je već u narednoj minuti ponovo izišao na teren.

Na kraju je mješanca koji je zadobio simpatije prisutne publike i skandiranje „Alkohol bojsa“ sa terena iznio kapiten Prijedorčana Nebojša Šodić, pa je utakmica konačno mogla biti nastavljena.

Podsjetimo Rudar-Prijedor je sasvim zasluženo savladao Željezničar rezultatom 1:0, a strijelac jedinog pogotka bio je Nebojša Mrkić u 2. minuti.