FONDACIJA „ZAJEDNIČKI PUT“: NAGRADA ZA NAJAKTIVNIJE VOLONTERE-UČENJE STRANOG JEZIKA PO IZBORU

fondacija zajednicki put-skola stranih jezikaFondacija „Zajednički put“ Prijedor u sklopu svog društvenog angažmana u Prijedoru i šire, i uz podršku osnivača gospođe Semire Hoffmann, realizacuje i II ciklus projekta „Škola stranih jezika“ čiji je osnovni cilj omogućavanje svim zainteresovanim građanima, prvenstveno mladim ljudima naše zajednice, učenje stranih jezika po izuzetno povoljnim cijenama.

Za izuzetan angažman i zalaganje u toku 2015. godine Fondacija „Zajednički put“ je svojim volonterima kao nagradu dodijelila učenje stranog jezika po izboru. U ponudi naše škole možete pronaći engleski, njemački, italijanski, francuski i norveški jezik.

Nagrađeni volonteri su Nataša Torbić, Ivana Marić, Tina Marić, Dejana Vujnović i Petar Praštalo koji su u skladu sa svojim interesima odabrali učenje nekog od prethodno navedenih stranih jezika.

Visoka ocjena u školi, obezbijeđena stipendija za studij ili usavršavanje u inostranstvu, stalno zaposlenje ili zanimljivo putovanje samo su neki od ciljeva koje možete lakše realizovati učenjem stranih jezika.

Fondacija „Zajednički put“ Prijedor

SRĐAN KNEŽEVIĆ IZ PRIJEDORA DOBITNIK “RENO K... Srđan Knežević iz Prijedora dobitnik je automobila "reno klio" u nagradnoj igri Nove banke "Štedi jer vrijedi".Stručni saradnik za komunikacije u ...
RADIONICA U PRIJEDORU ISPUNJENA NADOM: MLADI S INV... Omladinska zaštitna radionica u centru Prijedora je mali prostor, koji odiše velikom kreativnošću mladih ljudi.Među njima, čiji su radovi ispunili...
FONDACIJA „ZAJEDNIČKI PUT“: PROMOCIJA „ŠKOLE STRAN... Ove subote, 06.02.2016. godine, u prostorijama JU Centar „Sunce“ Prijedor sa početkom u 18 časova, biće upriličena promocija najuspješnijih polaznika,...
FONDACIJA „ZAJEDNIČKI PUT“: POZIV ZA IZRAŽAVANJE I... Fondacija „Zajednički put“ iz Prijedora objavljuje Javni poziv za izražavanje interesa osoba s invaliditetom prijedorske regije za učešće u planiranju...
POSTAVLJENA PRVA „INFO TAČKA“ ZA MLADE U Javnoj ustanovi Centar "Sunce" u Prijedoru, koju pohađa stotinjak djece sa smetnjama u razvoju, Fondacija "Zajednički put" danas je postavila prvu i...
Posted in Zanimljivosti Tagged with: , ,