U DUHU SVETOSAVLJA: MLADI DNS-A AERODROMSKOG NASELJA URUČILI PAKETIĆE NAJMLAĐIM PACIJENTIMA PRIJEDORSKE BOLNICE – FOTO

dns mladi aerodromsko naselje-paketici (2)Članovi Aktiva mladih Demokratskog narodnog saveza (DNS) Prijedor – Mjesni odbor Aerodromsko naselje posjetili su danas Pedijatriju prijedorske bolnice „Dr Mladen Stojanović“ gdje su najmlađima darovali paketiće.

„Ovu akciju smo organizovali povodom velikog pravoslavnog praznika Svetog Save. Uz lične priloge naših članova te uz pomoć ljudi dobre volje, osigurali smo 30 paketića koje smo odlučili da uručimo onim najmlađima, koji su trenutno pacijenti prijedorske bolnice“, rekla je Milica Radonjić, predsjednica Aktiva mladih DNS-a Prijedor-Mjesni odbor Aerodromsko naselje koji okuplja oko 230 članova i jedan je od najbrojnijih na području grada Prijedora.

Ona je naročito istakla doprinos Dejana Goronje, potpredsjednika Aktiva mladih DNS-a Aerodromsko naselje, kao pokretača inicijative i vođu ove akcije.

„Mladi DNS-a na ovome neće stati jer uskoro planiramo još neke humanitarne akcije“, rekao je Goronja.

Na poklonu se u ime malih pacijenata zahvalio doktor Vlado Radić, načelnik Pedijatrije.

„Drago mi je da su se ovi mladi ljudi u vrijeme obilježavanja 27. januara, dana Svetog Save, sjetili naših najmlađih sugrađana koji se, zbog bolesti, trenutno nalaze kod nas. Lijepo je vidjeti da su mališanima, poslije nikoljdanskih i novogodišnjih, podijeljeni i svetosavski paketići“, rekao je Radić.

Inače, Mjesni odbor DNS-a Aerodromsko naselje je jedan od najaktivnijih kada su u pitanju brojne humanitarne akcije.

„U okviru našeg Mjesnog odbora, a sve u duhu Svetosavlja, mi već tradicionalno provodimo slične akcije. Tako će već u srijedu članice Aktiva žena posjetiti Centar Sunce“, potvrdio je Stevica Dronjak, predsjednik Mjesnog odbora DNS-a Aerodromsko naselje.

Tekst i foto – Aleksandar Drakulić – www.prijedordanas.com
dns mladi aerodromsko naselje-paketici (7) dns mladi aerodromsko naselje-paketici (1) dns mladi aerodromsko naselje-paketici (3) dns mladi aerodromsko naselje-paketici (5) dns mladi aerodromsko naselje-paketici (6) dns mladi aerodromsko naselje-paketici (4) dns mladi aerodromsko naselje-paketici (8) dns mladi aerodromsko naselje-paketici (9)

Obilježeno deset godina od osnivanja organizacije ... Mladi Demokratskog narodnog saveza /DNS/ U Prijedoru su svečanom akademijom obilježili deset godina od osnivanja. Predsjednik DNS-a Marko Pavić rekao...
DRAMA U PRIJEDORU Izboden nožem dok je s djevojkom... Prijedorčanina V.P. jutros je oko dva sata nožem napala nepoznata osoba dok je na parkingu bolnice bio u automobilu s djevojkom.On je, kako saznaj...
Pavić: Stav DNS-a o “Ljubiji” biće poznat do počet... Stav DNS-a o odluci Vlade Republike Srpske da proda državni udio u Rudniku željezne rude “Ljubija” biće poznat do početka nastavka Narodne skupštine S...
DNS-PAVIĆ: PROTEST I MITING BIĆE POUKA POLITIČARIM... Predsjednik Demokratskog narodnog saveza Marko Pavić izjavio je danas da očekuje da iz protesta i mitinga, zakazanih za subotu, 14. maj, u Banjaluci, ...
DANAS U PRIJEDORU SASTANAK DODIKA, PAVIĆA I ĐOKIĆA... Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik, DNS-a Marko Pavić i SP-a Petar Đokić sastaće se danas u Prijedoru.Na sastanku će biti razgovarano o aktuelnim po...
AKTIV ŽENA DNS AERODROMSKO NASELJE: POSJETA ŠTIĆEN... Povodom Vaskršnjih praznika članice Aktiva žena Demokratskog narodnog saveza Aerodromsko naselje, zajedno sa članovima Aktiva mladih, posjetili su šti...
Posted in Prijedor Tagged with: , , , ,